• W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.:

  Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane

Aktualności

 • Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Biskupicach

  Friday, 28 January 2011 r.  |  Kultura

  Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Biskupicach Dnia 21 stycznia b. r. uroczyście obchodziliśmy w Przedszkolu Samorządowym w Biskupicach Dzień Babci i Dziadka, który został zorganizowany na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Biskupicach.

  Uroczystość rozpoczęła się Polonezem w wykonaniu starszej grupy, maluchy zaprezentowały się w Tańcu Węgierskim. Mali artyści oprócz tradycyjnych wierszy i piosenek zagrali również na instrumentach przy akompaniamencie muzyki.

  Po części artystycznej przedszkolaki obdarowały swoje Babcie i Dziadków upominkami „od serca”, a następnie wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Babcie i Dziadkowie w radosnej atmosferze przy ciastku, kawie i herbacie spędzili czas ze swoimi wnukami.

  Organizatorem uroczystości Dnia Babci i Dziadka była dyrektor Przedszkola Samorządowego w Biskupicach Pani Alicja Guszpil. Część artystyczną zaprezentowaną przez dzieci przygotowały: Katarzyna Fąfara i Ramona Kmiecik oraz pani Basia, która prowadzi rytmikę. Do organizacji tej wspaniałej i podniosłej uroczystości włączyli się również rodzice, za co serdecznie im dziękujemy.