RSS

Aktualności

 • „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ”

  Friday, 27 November 2020r. Oświata
  Powiększ„zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ”

  To już 3. edycja konkursu, którego celem jest propagowanie postaw patriotycznych i rozśpiewanie dzieci oraz młodzieży z całej Małopolski. Tegoroczne hasło zmagań konkursowych to „#Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska”. W tym miejscu warto wspomnieć, że jest to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego, Kopalni Soli „Wieliczka”, Muzeum Żup Krakowskich oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty, Agencji Mienia Wojskowego i Akademii Muzycznej w Krakowie.

  Kto nas zna, dobrze wie, że w naszej szkole mamy małych i dużych artystów, więc nie było takiej możliwości, żeby przejść obojętnie obok zaproszenia do konkursu. Rękawicę podjęły dwie żeńskie grupy. Pierwsza z nich została utworzona przez uczennice z klasy II, czyli Milenę Janus, Lilianę Dziubek, Kalinę Dziubek, Julitę Woźniak i Amelię Suder. Natomiast w skład drugiej grupy weszły dziewczęta ze starszych klas: Marlena Gucwa (V), Zuzanna Kasprzyk (VI), Milena Woźniak (VI) oraz Oliwia Płoskonka (VII).  Młodsze uczennice, pod opieką p. Justyny Urban, wykonały utwór „Uwierz Polsko” (słowa i muzyka Monika Brewczak), ich starsze koleżanki, przygotowane przez p. Jadwigę Cholewę i p. Marzenę Godzik, zaśpiewały piosenkę „Puść mnie matko” z repertuaru legendarnego Ryśka Riedla.

  Z całego województwa nadesłano aż 584 zgłoszenia! Organizatorzy budowali atmosferę pełną napięcia, przesuwając termin ogłoszenia wyników, aż wreszcie stało się! 16 listopada opublikowano listę 16 laureatów, wśród których znalazły się: Milena, Zuzia, Marlena i Oliwia. Dziewczęta, wspierane przez fantastyczną i niezastąpioną Patrycję Kleczkiewicz (gitara), wyśpiewały III miejsce w 2. kategorii wiekowej oraz Nagrodę Specjalną Małopolskiego Kuratora Oświaty. Dzięki sympatykom naszej szkoły w głosowaniu internetowym  utwór wykonany przez uczennice uzyskał największą liczbę głosów i tym samym grupa otrzymała Nagrodę Publiczności, za którą jeszcze raz z głębi serca Wam wszystkim dziękujemy. Bonusem dla laureatów jest  nagranie płyty CD ze zwycięskimi utworami.

  Druga połowa listopada 2020 roku z pewnością zapadnie nam głęboko w pamięć. Już dawno nie przeżywaliśmy tylu  pozytywnych emocji, które  w obecnej sytuacji mają na wszystkich zbawienny wpływ. Jesteśmy pewni, że uczniowie naszej szkoły dopiero się rozkręcają. Już mamy fantastyczne drugoklasistki i fenomenalne uczennice ze starszych klas!

  [M.Godzik]

   

  Filmik

Kategorie spraw urzędowych

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Urzędu Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj. poniedziałek: 8.00 – 17.00, wtorek – czwartek; 7.30 – 15.30, piątek: 7.30-14.30, piętro I pok.13. Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 289 70 86 lub pod adresem e - mail: ug@biskupice.pl.

Druki do pobrania w formacie.pdf

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Gminnego Zespółu Obsługi Szkół i Przedszkoli, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj. poniedziałek 8.00 – 17.00, wtorek – piątek; 7.30 – 15.30, piętro II pok.29. Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 250 09 65 lub pod adresem e - mail: oswiata@biskupice.pl.

Druki do pobrania w formacie .pdf

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Urzędu Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj. poniedziałek: 8.00 – 17.00, wtorek – czwartek; 7.30 – 15.30, piątek: 7.30-14.30, piętro I pok.1. Informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 289-70-96 lub pod adresem e - mail: ug@biskupice.pl.

 

Druki do pobrania w formacie .pdfWażne informacje:

 

 

 

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Urzędy Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj. poniedziałek: 8.00 – 17.00, wtorek – czwartek; 7.30 – 15.30, piątek: 7.30-14.30, piętro I pok.3. Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 289 70 87 lub pod adresem e - mail: ug@biskupice.pl.

Druki do pobrania w formacie .pdf

___________________________________________________________________________________

Procedura - zezwolenie/ zmiana zezwolenia na opóźnienie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych

___________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________

Procedura - decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia

____________________________________________________________________________________

Procedura zgłoszenia eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków

___________________________________________________________________________________

Procedura - zezwolenie na usunięcie drzew i krzewów z terenu nieruchomości

______________________________________________________________________________________

Procedura - uzyskanie zezwolenia na prowadzenie hodowli lub utrzymanie psa rasy uznawanej za agresywną

______________________________________________________________________________________

Procedura uzyskania zezwolenia na prowadzenie działaności na terenie gminy Biskupice w zakresie: ochrony przed bezdomnymi zwierzętami; prowadzenia schronisk dla bezdomnych zwierząt; grzebalisk i spalarni zwłok zwierzęcych i ich części

______________________________________________________________________________

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, w godzinach pracy tj. poniedziałek 9.00 – 17.00, wtorek – piątek; 7.30 – 15.30, Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 12 250 65 11 lub pod adresem e - mail: gops.biskupice@poczta.onet.pl., www.gopsbiskupice.pl

 

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Urzędu Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj.poniedziałek: 8.00 – 17.00, wtorek – czwartek; 7.30 – 15.30, piątek: 7.30-14.30, piętro II pok.25. Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 289 70 93 lub pod adresem e - mail: ug@biskupice.pl.

Druki do pobrania w formacie .pdf

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Urzędu Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj. poniedziałek: 8.00 – 17.00, wtorek – czwartek; 7.30 – 15.30, piątek: 7.30-14.30, piętro I pok.12. Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 289 70 89 lub pod adresem e - mail: ug@biskupice.pl.

 

Geodezja - druki do pobrania w formacie .pdf

 

Gospodarka nieruchomościami - druki do pobrania w formacie .pdf


 

 

Informacje kontaktowe:

W razie pytań zapraszamy do Urzędu Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj. poniedziałek: 8.00 – 17.00, wtorek – czwartek; 7.30 – 15.30, piątek: 7.30-14.30, piętro I pok.14. Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 289 70 76, (12) 289 70 77 lub pod adresem e - mail: ug@biskupice.pl.

 

Druki do pobrania w formacie.pdf - obowiazują od 1 lipca 2019

         - OSOBY FIZYCZNE
            
         - OSOBY PRAWNE

INFORMACJE KONTAKTOWE:

W razie pytań zapraszamy do Urzędu Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455 w godzinach pracy tj.poniedziałek: 8.00 – 17.00, wtorek – czwartek; 7.30 – 15.30, piątek: 7.30-14.30, piętro I pok.3. Niezbędne informacje można również uzyskać pod numerem telefonu (12) 289 70 85 lub pod adresem e - mail: ug@biskupice.pl.

Zgłoszenia awarii sieci wodociągowej - numer alarmowy 668 238 108

 

WNIOSKI DO POBRANIA:

 

Gospodarka wodna:

 

 

 

Polub nas na Facebooku!